MALDI-TOF в мережі лабораторій CSD LAB

MALDI-TOF в мережі лабораторій CSD LAB

Радіємо, що попри війну лабораторна діагностика в Україні продовжує розвиватися. Цього разу компанія SpectroLab поставила мас-спектрометр MALDI-TOF в медичну лабораторію CSD LAB м. Київ.

CSD LAB – це одна з найбільших лабораторних мереж України, що надає повний спектр лабораторної діагностики – від загального аналізу крові до визначення генетичних порушень у пухлині методом NGS. Мережа має пункти та відділення по всій території України і складається з: патологоанатомічного відділення, лабораторії цитоморфології, молекулярно-генетичного центру, клініко-діагностичної лабораторії, лабораторії онкогематології та мікробіології. В організації працюють справжні спеціалісти своєї справи, що використовують інноваційне та ефективне обладнання для досліджень.

Завдяки нашій плідній співпраці, лабораторія мікробіології CSD LAB  поповнилася ще одним сучасним високотехнологічним обладнанням: мас-спектрометром MALDI-TOF від американського виробника Bruker.

MALDI-TOF в мережі лабораторій CSD LABВ останні роки мас-спектрометр MALDI Biotyper прийшов на зміну класичному біохімічному тесту для ідентифікації бактерій в багатьох європейських лабораторіях. Основан причина: точність та швидкість аналізу.

MALDI Biotyper дозволяє ідентифікувати бактерії, дріжджі та міцеліальні гриби по принципу визначення унікального “протеомного відбитка” організму. Зокрема, ідентифікація відбувається за рибосомальними білками.  Для визначення ідентичності організму система порівнює отримані мас-спектри  з великою сертифікованою референтною бібліотекою. В даний час  бібліотека мас-спектрометра  містить 3813 видів мікроорганізмів.

Дякуємо CSD LAB за вибір і бажаємо результативних та швидких досліджень разом з MALDI Biotyper!

Дізнатися більше про прилад можна тут.