Магнітно-резонансна мас-спектрометрія: застосування та обладнання

Магнітно-резонансна мас-спектрометрія: застосування та обладнання

Магнітно-резонансна мас-спектрометрія (MRMS) є вершиною мас-спектрометрії як за роздільною здатністю, так і за точністю визначення маси.

Технологія MRMS

eXtreme Resolution

Неперевершена роздільна здатність eXtreme Resolution (XR) системи scimaX® дозволяє вченим бачити життєво важливу “приховану” інформацію, яка відсутня в даних інших типів мас-спектрометрів. Ця передова технологія забезпечує точність до суб-ppm в широкому діапазоні мас і є необхідною умовою для IFS-аналізу та підтвердження формул. Результатом є неперевершена впевненість в ідентифікації сполук, що відповідає потребам фахівців у різних галузях, які прагнуть ефективних і точних рішень для своїх аналітичних завдань.

Ізотопна тонка структура (IFS)

Підрахунок атомів – ізотопна тонка структура дозволяє візуалізувати елементний склад, щоб виключити здогадки.

Ізотопна тонка структура (IFS)

MRMS Інструменти

Прилади Bruker серій scimaX® і solariX працюють на основі технології MRMS (магнітно-резонансна мас-спектрометрія). У порівнянні з поширеними технологіями FTMS, ці прилади мають неперевершену «екстремальну» роздільну здатність (XR) і точність визначення маси. Це дозволяє проводити рутинний ізотопний аналіз тонкої структури (IFS) для широкого діапазону мас, що забезпечує неперевершену надійність ідентифікації сполук.

SolariX

“Робоча конячка” для високопольної MRMS працює при 12Т або 15Т. Застосовується для аналізу надскладних сумішей, таких як нафтохімія і розчинені органічні матеріали.

SolariX

 

ScimaX®

ScimaX® працює на основі технології 2xR MRMS, що дозволяє легко досягати “високо висячих плодів”.

ScimaX®

 

Застосування MRMS

Технологія магнітно-резонансної мас-спектрометрії з надвисокою роздільною здатністю (MRMS) від Bruker дозволяє вченим бачити життєво важливу “приховану” інформацію, яка відсутня в даних, отриманих з інших типів мас-спектрометрів. Ця передова технологія задовольняє потреби фахівців у різних галузях, які прагнуть ефективних і точних рішень для своїх аналітичних завдань. Унікальна цінність цієї технології полягає в ізотопній тонкій структурі (IFS), що забезпечує неперевершену впевненість в ідентифікації сполук, яка раніше вимагала здогадок.

MALDI Візуалізація

MRMS MALDI візуалізація дозволяє легко ідентифікувати сполуки безпосередньо з тканини з максимальною впевненістю і специфічністю.

MALDI Візуалізація

Фенотипування наступного покоління

Тепер кожен може досягти високої пропускної здатності зразків для більш масштабних досліджень фенотипування за допомогою MRMS aXelerate®.

Фенотипування наступного покоління

Нафтохімія

Промисловий стандарт для нафтохімії: коли кожна молекула має значення.  MRMS є обов’язковим інструментом для розпізнавання потенційних сотень ізобарних видів при аналізі складних сумішей.

Нафтохімія

MRMS eXtreme Resolution дозволяє нам вирішувати завдання метаботипування наступного покоління, тобто одночасного швидкого опису сотень відомих і тисяч нових метаболітів, що мають відношення до динамічних біологічних/хімічних процесів