Ідентифікація мікроорганізмів з використанням MALDI Biotyper

Значних успіхів у мікробіології було досягнуто завдяки постійним інноваціям у мас-спектрометрії (МС) протягом останнього десятиліття. Тепер стандарт в ідентифікації мікроорганізмів – мас-спектрометрія з матричною лазерною десорбцією/іонізацією за часом прольоту (MALDI-TOF) – дозволяє мікробіологічним лабораторіям надійно й швидко ідентифікувати мікроорганізми в економічно ефективний спосіб.

Революція в мікробіології

Ідентифікація мікроорганізмів з використанням MALDI Biotyper

Ідентифікація бактерій до видового рівня є ключовим завданням мікробіології. Традиційно це досягалося шляхом проведення трудомістких і тривалих біохімічних аналізів. Хоча сучасні технології секвенування можуть забезпечити дуже точне визначення, вони все ще залишаються занадто повільними та дорогими. Bruker успішно впровадив інноваційний мас-спектрометричний метод молекулярної ідентифікації бактерій, який забезпечує швидший та ефективніший аналіз, ніж звичайні аналізи або секвенування.

Використовуючи наш досвід і знання як провідного світового постачальника мас-спектрометрії MALDI-TOF, Bruker розробив MALDI Biotyper® – революційний підхід до аналізу мікроорганізмів. Ця “концепція відкритої мікробіології” включає інтерфейс, створення власної бібліотеки та може бути легко інтегрована в будь-яке лабораторне середовище. Всього за кілька років MALDI Biotyper® став провідним світовим рішенням для клінічної мікробіології, а також для тестування води, фармацевтичних препаратів і продуктів харчування.

MALDI Biotyper® – Змінюємо мікробіологію

MALDI Biotyper® (MBT) – це система ідентифікації мікроорганізмів, заснована на мас-спектрометрії MALDI-TOF, що дозволяє об’єктивно ідентифікувати мікроорганізми протягом декількох хвилин аж до видового рівня. MBT – це проста, швидка, надійна, високопродуктивна, економічна та ефективна технологія ідентифікації, яка ідеально підходить для мікробіологічних лабораторій.

Ідентифікація мікроорганізмів з використанням MALDI Biotyper

Завдяки широкому застосуванню, швидкості аналізу і низьким витратам на обробку зразків, MBT ідеально підходить для ідентифікації мікроорганізмів. MALDI-TOF MS визначає унікальний протеомний відбиток організму й зіставляє характерні патерни з великою бібліотекою еталонних зразків для визначення ідентичності мікроорганізму. Постійне розширення еталонної бібліотеки гарантує, що широкий спектр мікроорганізмів може бути легко ідентифікований.

Ідентифікація мікроорганізмів з використанням MALDI Biotyper

Сучасні рішення MALDI Biotyper® від Bruker

Сучасні рішення MALDI Biotyper® від Bruker

Для компанії Bruker, як лідера в технології MALDI-TOF, дуже важливо розробляти надійні, компактні високопродуктивні платформи, призначені для широкого та рутинного використання в мікробіологічній лабораторії.

MALDI Biotyper® – найкраща технологія від експертів в області мас-спектрометрії. Це модульна система, яку можна конфігурувати відповідно до індивідуальних потреб лабораторії. Bruker пропонує лабораторіям вибір мікробного мас-спектрометра MALDI-TOF, який якнайкраще відповідає їхнім потребам. 

Безперервний розвиток обладнання призвів до створення 4-го покоління настільної системи MALDI Biotyper® компанії Bruker:

  • Нова система MALDI Biotyper® sirius one GP або RUO з запатентованою технологією твердотільного лазера Bruker з довговічним* smartbeam™ з частотою повторення 200 Гц і режимом позитивних іонів. Удосконалення системи, включаючи новітню електроніку та високопродуктивну вакуумну систему, забезпечують дуже швидкий обмін мішенями.
  • Нова система MALDI Biotyper® sirius GP або RUO, з тими ж удосконаленнями, лазером smartbeam™ 200 Гц і визначенням як позитивних, так і негативних іонів. Додаткова можливість аналізу в режимі негативних іонів розширює сферу застосування, наприклад, для аналізу ліпідів.

* Термін служби – це 7 років або 500 мільйонів знімків, залежно від того, що настане раніше.

Замовити MALDI Biotyper® ви можете залишивши заявку за посиланням.